TR
EN
0
KOLEKSİYON
KORDON CİNSİ


KORDON RENGİKADRAN RENGİ


FİYAT


Kullanıcı hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1- İş bu üyelik sözleşmesi KONYALI SAAT SANAYİİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle KONYALI SAAT SANAYİİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak anılacaktır) tarafından, https://www.nacar.com.tr/ web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.
2- KONYALI SAAT SANAYİİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.
3- https://www.nacar.com.tr/ web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.
4- Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. KONYALI SAAT SANAYİİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. KONYALI SAAT SANAYİİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. https://www.nacar.com.tr/, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkânına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.
5- Üye, https://www.nacar.com.tr/'verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla https://www.nacar.com.tr/ kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.
6- Üye, https://www.nacar.com.tr/ 'a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, KONYALI SAAT SANAYİİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’ın tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.  
7- Üye, tüm hakları KONYALI SAAT SANAYİİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’a ait olan ve https://www.nacar.com.tr/üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.
8- https://www.nacar.com.tr/ herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. KONYALI SAAT SANAYİİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ’ın sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı https://www.nacar.com.tr/ üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. https://www.nacar.com.tr/ kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir. https://www.nacar.com.tr/ kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.
9- Üye, KONYALI SAAT SANAYİİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından sunulan hizmetlerin kullanımı sırasında üçüncü kişilere ve KONYALI SAAT SANAYİİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ zarar vermesi halinde, söz konusu zarardan bizzat sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Üçüncü kişilerin üye tarafından uğratılan zararlar nedeniyle, KONYALI SAAT SANAYİİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ‘nin de zarar görmesi halinde, KONYALI SAAT SANAYİİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ‘nin üyeden rücu hakkı saklıdır. Bu halde, ilgili Üyelik, KONYALI SAAT SANAYİİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından ihbarsız olarak sonlandırabilir. KONYALI SAAT SANAYİİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Sözleşme ve kanunlardan kaynaklanan hakları saklıdır.