0
KOLEKSİYON
KORDON RENGİ
KORDON CİNSİKADRAN RENGİ

FİYAT


Kullanıcı hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

TARİHÇE

NACAR saatleri, 1924 yılında La Heut’te kurulan ZILA WATCH CO. saat fabrikası tarafından İsviçre’de 1929 yılında üretilmeye başlandı. NACAR saatleri 1942 yılında Kevork ve Ohannes kardeşler teşebbüsü ile Türkiye pazarına girdi. Konyalı Saat 1998 yılında NACAR’ın tüm haklarını satın aldı ve dünya distribütörlüğünü üstlendi.

Bugün NACAR, Türkiye’nin her yerinde 400’ü aşkın bayisinin yanı sıra yaygın satış ve servis ağı ile en çok tanınan ve tercih edilen markalardan biridir. NACAR klasik çizgisinin yanı sıra, son teknoloji ile yenilediği ve geliştirdiği modelleriyle saat denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olmaya devam etmektedir.

Her yıl yenilediği koleksiyonları ve 400’e yakın modeliyle yeni tasarımlara ve trendlerle genişlettiği ürün yelpazesiyle her yaştan insanın tutkusu olmayı sürdürmektedir. NACAR, 2005 yılında başlattığı Türkiye’de ilk ve tek 5 yıl garanti kampanyasıyla güvenilir bir “love mark” olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

NACAR bugün Türkiye’nin her yerine, aynı standartlara sahip yüksek kalitede ürün ve teknik servis hizmeti sunmayı sürdürmektedir.